PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810593}

Elisa i Marcela

Elisa y Marcela
6,6 2 338
ocen
6,6 10 1 2338
Elisa i Marcela
powrót do forum filmu Elisa i Marcela

Wyświetlił mi się na Netflixie, więc spróbowałam...
Pięknie nakręcony film z nie najgorszym aktorstwem, jednak straszliwie nierówny. Po pierwsze niemiłosiernie rozwleczony. Spokojnie można by skrócić niektóre sceny o kilkadziesiąt zbędnych sekund. I kilka samych scen wyciąć., a w zamian dać coś konkretnego zamiast ośmiornic, najazdów kamery na butelkę albo tarzania się w błocie. Przez nadmierne rozwleczenie całość się dłuży i jest zwyczajnie nudna. Aktorki nie były złe, ale ciężko dać popis nie mając ku temu możliwości... Ledwo zmęczyłam zwłaszcza drugą połowę filmu. Zapowiadał się na interesującą, dobrze opowiedzianą historię, a wyszła pseudoartystyczna pogadanka.

ocenił(a) film na 5
K_M_Leider

Odniosłam dokładnie to samo wrażenie. Pierwszy raz czuję się do tego stopnia oszukana. Piękna oprawa zasługuje na treściwą historię. Jedyne co, to cisza i przestrzeń jest naprawdę wymowna, ile ludzi może dzielić przez odmienną seksualność. Jednak kontekst jest słabo naszkicowany, dlatego sama historia przedstawia się płasko (w moim odczuciu).

ocenił(a) film na 5
Perenelle

Tzn. historia jeszcze, ale bohaterowie są zbyt jednoznaczni, więc wychodzi z tego bajka, a nie życiowo-artystyczny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones